#Bronkobus

Dziś cały dzień spędzony w drodze - odwiedziliśmy Lubliniec, Kalety, Poraj, Myszków i na zakończenie moje rodzinne Tarnowskie Góry. Dokładna relacja z tego dnia na stronie https://www.facebook.com/Glogowski.Tomasz?ref=hl

Czytaj więcej

#popieramKomorowskiego

W sobotę 21 lutego na tarnogórskim Rynku zainaugurowaliśmy oficjalnie akcję #popieramKomorowskiego. W ramach kampanii wyborczej tworzone będą powiatowe komitety poparcia Prezydenta Bronisława Komorowskiego. Swoje poparcie można wyrazić poprzez zarejestrowanie się na stronie www.popieramKomorowskiego.pl i dopisanie się do takiego komitetu.

Czytaj więcej

Wesołych Świąt

Pełnych rodzinnego ciepła, spokoju i radości
Świąt Bożego Narodzenia
oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku
życzy
  Platforma Obywatelska RP Powiatu Tarnogórskiego

Czytaj więcej

Wizyta europosła Marka Plury w Tarnowskich Górach

Na zakończenie kampanii Tarnowskie Góry odwiedził europoseł Marek Plura, szczególnie zaangażowany w sprawy regionalne. Na tarnogórskim rynku spotkał się z kandydatami tarnogórskiej Platformy oraz udzielił poparcia kandydatowi na burmistrza miasta - Jarosławowi Ślepaczukowi.

Czytaj więcej

« 1 2 3 4 5 6 7 ... 25 »
  • Dołącz do nas

    Zachęcamy do wstąpienia w szeregi członków Platformy Obywatelskiej. Dołącz do naszej grupy aktywnych ludzi i twórz razem z nami społeczeństwo obywatelskie.

  • PO w Powiecie Tarnogórskim

    Platforma Obywatelska w Powiecie Tarnogórskim ciągle się rozwija. Poza Tarnowskimi Górami jesteśmy także obecni w Radzionkowie, Tworogu, Kaletach i Świerklańcu.


Lokalne Koła PO

Koło PO w Tarnowskich Górach
ul. Opolska 1
42-600 Tarnowskie Góry

tel: 32 768 86 11
e-mail: biuro@tarngory.platforma.org© 2008; Platforma Obywatelska Tarnowskie Góry. Kopiowanie treści i fotografii bez zgody właściciela serwisu zabronione.

wykonanie: Pixelirium.pl