Oświadczenie Klubu Radnych PO

W ostatnim tygodniu tarnogórscy radni opozycyjni dowiedzieli się z prasy (Gwarek) o tym, ile Burmistrz miasta Arkadiusz Czech wydaje na nagrody dla urzędników, a przede wszystkim dla swoich najbliższych współpracowników.

Czytaj więcej

IV rocznica katastrofy smoleńskiej

Dziś rano o godz. 8:41 poseł Tomasz Glogowski wraz z przedstawicielami Platformy Obywatelskiej w samorządzie miejskim i powiatowym Tarnowskich Gór, złożył wiązankę i zapalił znicz pod pomnikiem w Parku Miejskim, upamiętniającym ofiary katastrofy smoleńskiej.

Czytaj więcej

Relacja z debaty nt. budżetu obywatelskiego

8 kwietnia w Tarnogórskim Centrum Kultury odbyła się debata, organizowana przez Platformę Obywatelską powiatu tarnogórskiego pt. „Budżet obywatelski – Tarnowskie Góry 2015”. W debacie wzięli udział m.in. : poseł Tomasz Głogowski, który otworzył debatę, minister edukacji Krystyna Szumilas, wiceprezydent Piekar Śląskich – Janusz Pasternak, radny rady miejskiej Bytomia – Michał Bieda oraz wiceprezydent Chorzowa – Marcin Michalik. Wśród zaproszonych gości znaleźli się również radni, przewodniczący zarządów dzielnic oraz przedstawiciele lokalnych stowarzyszeń. Spotkanie prowadził Przemysław Cichosz – rzecznik prasowy Platformy Obywatelskiej w powiecie tarnogórskim. Platforma Obywatelska, która podejmuje działania prowadzące do wprowadzenia budżetu partycypacyjnego w Tarnowskich Górach, postanowiła zorganizować debatę, aby przybliżyć zagadnienia związane z funkcjonowaniem tego typu budżetu. Klub radnych PO w radzie miejskiej złożył również uchwałę intencyjną zobowiązującą burmistrza do wprowadzenia budżetu obywatelskiego.

Czytaj więcej

Debata "Budżet obywatelski - Tarnowskie Góry 2015"

8 kwietnia  o godz. 14.00 w Tarnogórskim Centrum Kultury odbędzie się debata nt. budżetu obywatelskiego. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Czytaj więcej

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 25 »
  • PO w Powiecie Tarnogórskim

    Platforma Obywatelska w Powiecie Tarnogórskim ciągle się rozwija. Poza Tarnowskimi Górami jesteśmy także obecni w Radzionkowie, Tworogu, Kaletach i Świerklańcu.

  • Dołącz do nas

    Zachęcamy do wstąpienia w szeregi członków Platformy Obywatelskiej. Dołącz do naszej grupy aktywnych ludzi i twórz razem z nami społeczeństwo obywatelskie.


Lokalne Koła PO

Koło PO w Tarnowskich Górach
ul. Opolska 1
42-600 Tarnowskie Góry

tel: 32 768 86 11
e-mail: biuro@tarngory.platforma.org© 2008; Platforma Obywatelska Tarnowskie Góry. Kopiowanie treści i fotografii bez zgody właściciela serwisu zabronione.

wykonanie: Pixelirium.pl